کلاستر

ClusterSchool

ما پاسخگو هستیم.

ثبت نمره

از کار های معمول در هر کلاس ارزیابی دانش آموزان از جانب دبیران محترم است از این سو برای نمایش و اطلاع رسانی از نتیجه ارزیابی سیستم ثبت نمره قرار داده شده است که هر دبیر می تواند به راحتی کلاس مورد نظر و حتی با یک بار ورود مدرسه مورد نظر خودش را انتخاب و به دانش آموزان خود دسترسی داشته باشد و نمره درسی دانش آموزان را ثبت کند، در کلاستر سه مدل ثبت نمره وجود دارد ، ثبت نمره به صورت توسیفی، از 20 تمره و درصدی ، پس از هر ثبت نمره اطلاعیه ای برای اولیا دانش آموز ارسال می شود تا از نتایج آموزشی فرزند خود آگاه باشند.

آزمون آنلاین

از ویژگی های نرم افزار آزمون آنلاین کلاستر مدل و نوع طرح سوال است، کلاستر شامل بانک بزرگی از سوالات است که برای دبیران کار را راحت کرده است و می توانند سوالات هر آزمون را از بانک شوال انتخاب کنند، از طرفی دیگر نگران سوالات با شکل نباشند و به راحتی می توانند به جای نوشتن سوال عکس سوال را بارگزاری کنند ، پس از هر آزمون نتایج محاسبه و به صورت خودکار در پرونده آموزشی دانش آموز نمره ثبت می شود. سوالات از نظر سختی، موضوعی و درسی طبقه بندی شده هستند تا بتوان آزمونی استاندارد برای دانش آموز فراهم ساخت و دانش آنان را ارزیابی کرد.

ارتباطات

از مشکلات همیشگی در مدارس هماهنگ نبودن زمان جلسات و وقت اولیا دانش آموزان است، کلاستر راه حل این مشکل است. ماژول ارتباط کلاستر دبیر می تواند به صورت همگانی با اولیا و یا دانش آموزان پیغام گروهی ارسال کند. از مزایای این ماژول می توان به برقراری ارتباط شخص به شخص و تماس تصویری اشاره کرد.

تکالیف آنلاین

در هر کلاسی دانش آموزانی بوده اند که در زنگ تفریح نکلیف درس ساعت بعدی را انجام می دادند ، کلاستر برای جلوگیری از این کار و همچنین با بهینه کردن زمان و صرفه جوی در کاغذ و قلم سامانه ثبت تکلیف آنلاین را راه اندازی کرده است که به صورت زیر است:

ثبت روزانه تکالیف برای دانش آموزان با تعیین وقت ارسال.

دریافت تمام فایل های تکالیف به صورت یکجا برای دبیر و ثبت نمره تکلیف

اپلیکیشن اندروید و IOS

هر مدرسه با لوگو و نام خود مدرسه یک اپلیکیشن دارد که همه اعم از مدیر تا دبیر ، اولیا و دانش آموز با تلفن همراه و تبلت خود در هر جا و هر زمان به کلاستر دسترسی داشته باشند.