کلاستر

ClusterSchool

ما پاسخگو هستیم.

آزمون آنلاین

کلاستر دارای ماژول آزمون آنلاین برای دانش آموزان است، که دانش آموزان می توانند در زمان مشخص به سوالاتی که دبیر مربوطه طرح کرده پاسخ دهند و در پایان آزمون میزان عملکرد ، تمره و رتبه در کلاس را اعلام و ثبت می کند.

ثبت درخواست های دانش آموزی

برای تسریع در امور اداری مدرسه دانش آموزان می توانند درخواست های خودشان برای مدرسه ارسال کنند و پس از نهایی شدن درخواست می توانند پی گیری کار ها را به صورت آنلاین انجام بدهند. درخواست های کلاستر دو بخش دارد :

دریافت گواهی اشتغال به تحصیل.

دیافت مدارک و پرونده آموزشی.

پرداخت های دانش آموزی

برخی از امور مالی مربوط به مبالغی است که دانش آموز باید پرداخت کند مانند هزینه کتب درسی و جزوه و کلاستر این مزیت دارد که حساب مالی برای هر دانش آموزی را ثبت و امکان پرداخت آنلاین را برای دانش آموزان فراهم ساخته است.

گزارش های آموزشی

هدف کلاستر ارتقا و کمک ابزاری برای بالا بردن سطح آموزشی دانش آموزان است، ماژول گزارش گیری این غابلیت را به شما می دهد تا هر نموداری از داده های آموزشی دانش آموز را خروجی گرفت.گزارش گیری شامل بخش های زیر است:

گزارشات آموزشی نمرات و تراز های کنکور های آموزشی

گزارشات مالی و پرداختی دانش آموز

اپلیکیشن اندروید و IOS

هر مدرسه با لوگو و نام خود مدرسه یک اپلیکیشن دارد که همه اعم از مدیر تا دبیر ، اولیا و دانش آموز با تلفن همراه و تبلت خود در هر جا و هر زمان به کلاستر دسترسی داشته باشند.